O mnie

Projektowanie wnętrz to więcej niż praca, to pasja, która daje radość i spełnienie.

Firma Madeleine oferuje pełen zakres usług z zakresu projektowania wnętrz, począwszy od fazy koncepcyjnej, poprzez tworzenie wizualizacji, dobór mebli, akcesoriów, oświetlenia, aż po rysunki techniczne oraz listy zakupowe. Projektantka zapewnia pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie projektu, aby klient był w pełni zadowolony z końcowego efektu.

Możliwe jest skorzystanie z części oferty np. zamówienie tylko wizualizacji w celu łatwiejszego wyobrażenia sobie pomieszczenia. A także wykonanie wizualizacji i projektów już istniejących pomieszczeń w celu ich odświeżenia i przearanżowania. Każdy projekt jest indywidualnie omawiany i dopasowywany do klienta.

Architekt Wnętrz w Bydgoszczy

Magdalena Żarkowska

Madeleine to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz, którą prowadzi wykwalifikowany projektant po studiach architektury wnętrz z kilkuletnim doświadczeniem. Po latach pracy jako projektant postanowiła założyć własną markę. Madeleine skupia się na tworzeniu projektów wnętrz, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i gustów każdego klienta. 

Projektantka podejmuje wyzwania w projektowaniu różnych rodzajów pomieszczeń, od prywatnych domów, poprzez mieszkania, po przestrzenie komercyjne i biurowe. Jej projekty cechuje elegancja, prostota i harmonia, a także dbałość o każdy szczegół, który wpływa na ostateczny efekt końcowy. 

Działa na terenie Bydgoszczy, możliwe umówienie spotkania stacjonarnie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Głównie projektuje online, co pozwala na tworzenie projektów obejmujących całą Polskę i zagranicę.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego projektanta wnętrz, który zapewni Ci funkcjonalne i dostosowane do Ciebie przestrzenie, Madeleine to idealny wybór. Jej projekty to połączenie stylu, elegancji i praktyczności, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. 

Kontakt

+48 884 003 998

biuro@madeleineprojektowanie.pl

Bydgoszcz

Projektant wnętrz Bydgoszcz
Important milestones

Świetnie, że nasze drogi się skrzyżowały i mamy okazję żeby się poznać.

Dowiedz się więcej o usługach, które oferujemy.