Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się

+48 884 003 998

Zadzwoń

biuro@madeleineprojektowanie.pl

Napisz wiadomość

ul. Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz

NIP: 9671463476

Uzupełnij formularz

Omówmy Twój projekt


  Pytania?

  Najczęściej zadawane pytania:

  Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ zależy to od wielu czynników. Posiadam w ofercie kilka pakietów, które różnią się ceną w zależności od zakresu prac. Ceny zaczynają się od 60zł/m2 (dotyczy pomieszczeń powyżej 10m2).
  Tu również wiele czynników ma wpływ na długość trwania całego projektu. W zależności od jego wielkości może on trwać od kilku dni do kilku miesięcy. Ważny jest również jego zakres. Klient uczestniczy w tym procesie, dlatego ważne jest podejmowanie przez niego sprawnych decyzji.
  Przede wszystkim rzut z wymiarami pomieszczeń. Istnieje możliwość wykonania odpłatnego pomiaru przeze mnie na miejscu inwestycji. W niektórych przypadkach będą też niezbędne przekroje z wysokościami. Przed przystąpieniem do projektu przeprowadzam szczegółowy wywiad, który pozwoli mi na zebranie niezbędnych informacji.
  W projekcie przewidziane są serie poprawek, których ilość uzależniona jest od wielkości projektu. Zazwyczaj są to 2-3 serie. Mogą one dotyczyć np. zmiany wybranego koloru ścian, przewidzianych dodatków, układu mebli itp. Staram się sprostać wszystkim potrzebom klientów, a dzięki przeprowadzaniu szczegółowego wywiadu, projekt jest tak dopasowany, by nie było potrzeby wprowadzania dużej ilości zmian.
  Wszystkie szczegółowe informacje są zawarte w przygotowanej umowie. Projekt zazwyczaj podzielony jest na kilka etapów, gdzie pierwsza płatność stanowi zadatek przed przystąpieniem do pracy, a kolejne płatności następują po oddaniu poszczególnych etapów.